Budapest VI. Kerületi Erkel Ferenc Általános Iskola

a Magyar Állami Operaház Gyermekkórusának Bázis iskolája

A vagy B hét
Jelenleg A hét van
Csengetési rend
  • 0.07:00-07:45
  • 1.08:00-08:45
  • 2.09:00-09:45
  • 3.09:55-10:40
  • 4.10:50-11:35
  • 5.11:45-12:30
  • 6.12:40-13:25
  • 7.13:35-14:15

Osztályok

 

1.a 

Osztályfőnök: Oszvald Dorottya

                          Tövisháti Anikó

 

Balázs Fanni Lujza

Balázs Szofi Dorka

Cser Vanda Vivien

Dragovecz Edina Rita

Fligur Róbert Rikárdó

Gémesi Amanda Laura

Isztray Levente Áron

Jakab Loren

Kalmár Zoé

Kókány Botond

Mohácsi Réka

Nagy Lea Kiara

Nyári Péter Dominik

Nyeste Maja

Rafael Noémi Edit

Soltész Gergő József

 Váradi Angelika

Veres Levente Ádám

Vincze Zita

 

1.b

Osztályfőnök: Tóthné Oláh Melinda

                          Vizi Fruzsina 

Balogh-Simkó Júlia

Donka Dorina Adriána

Dudás Annamária

Fraigneux Benjamin Jonathan

Gózony Krisztina Katalin

Harcsa Viktória

Isztray Dániel Zsombor

Kutasy János

Lázók Antal Bence

Leba Marietta

Midani Zoé Amália

Moldvay Viktória Erzsébet

Nagy Teofil Nimród

Pásztor Rebeka

Tímár Benedek Ágoston

Tóth Dávid Zoltán

Tóth Kitti

Ulrich Flóra

Varga Domokos

Volovik Daria Anasztaszija

  

2.a

Osztályfőnök: Hornyákné Némethy Éva

                          Tóth Emőke

Balogh Dzsenifer Kitt

Bernáth Letícia

Buruncz Eszter Bíborka

Csordás Kevin

Fofana Namizata Szabina

Füredi Bálint

Homok József

Horváth-Sáfár Anna

Kortyis Dorina

Markó Péter Dániel

Nádor Kincső

Nagy Vivien

Safranyik Liliána

Váradi Renátó

   

2.b

Osztályfőnök: Nagy Alexandra

                          Török Ildikó

Czövek Dániel Olivér

Dávida Móric

Farkas Anna Zselyke

Gajdics Gabriella

Gether Emma

Hock András László

Jerovetz Valéria

Kecskés Valter

Kisbácsai Gréta

Kuszinger Hédi

Mészáros Laura

Parlagi-González Dániel

Simó Lilla

Sutyinszki Dóra

Szilvágyi Réka

Tóth Lili

Weston Megan Lily

 

3.a

Osztályfőnök: Madar Emőke

                          László Katalin

Bordás Jázmin

Csákvári Sándor

Griechisch Tamás Titusz

Gulyás Dorka

Horváth Levente

Horváth Patrik

Horváth Virág

Kiss Balázs Tibor

Kmetty Milán Róbert

Lődi Kamilla 

Máthé Antónia Zsanett

Márton Laura Boglárka

Pálfi Dávid

Pásztor Tibor

Pázmán Nóra Angelika

Tóth Krisztián

Töreki Balázs

Varga Luca

Varga Tamás Kevin

 

 

 

3.b

Osztályfőnök: Vargáné Dobrotka Judit

                          dr. Rozsnyóiné Mesés Gabriella

Fátyol Dávid

Hankó Dzsesszika

Jobbágy Dominik

Kiss Anna Tímea

Magyar Lili Orsolya

Mikusi Boróka

Paschall Panni Tara

Schweitzer Milán

Suke Róbert

Szabó Léna

Tomócsik Balázs

Tomócsik Dániel

Török Szófia Édua

Vardabasso Sára

Volovik Anna

 

4.a

Osztályfőnök: Kulcsár Edit

                          Hudák Erika

Akály Levente

Balázsi Titanilla Seilla

Bartyik Bianka

Bertha Sára

Bodnár Alexandra Miriam

Csordás Richárd

Fehér Dávid Máté

Fehér Klaudia Krisztina

Jenei Simon Dániel

Kajati Dóra   

Katona Petra

Králik Ádám

Lakatos Kira Amanda

László Izabell Miriam

Szabó Norbert Olivér

Szendrey Ferenc Benjámin

Szilágyi Emese Éva

Tankovics Tamás

Tóth Liliána

Vadász Kíra

 

 

4.b

Osztályfőnök: Csabai Brigitta

                          Fetzer Orsolya

Ábrahám Míra

Bali Anna

Balogh Petra Vivien

Bao Hanyu

Bodnár Eszter Panna

Chramfault Vanessza

Czövek Laura Melinda

Dávida Márton

Farkas Attila Antónió

Kaltenecker Kitti

Killeen Lilian

Kis Dorottya

Martinovics -Csoma Anna

Minar Bacsó Benjamin

Nagy Boglárka Tünde

Nakayama Akira Erik

Simondán Melinda Lilla

Tímár Kristóf Attila

Tógyer Dániel Dezső

Vane Kamilla

 

5.a

Osztályfőnök: Tóth István

                          

Ágoston Cintia

Akbarzadehkhyavy Jázmin

Bartyik Bence

Batyi Renátó

Diczman Jázmin

Fehér Zsolt

Guzmics Keve

Hemmer Adonisz Attila

Horváth Dániel László

Horváth Hajnalka Magdolna

Horváth Natasa

Lakatos Amanda

Molnár Richárd

Nagy Brigitta

Pintér Richárd

Szablinski Benjamin

Szilágyi Mirella

Timpauer Máté Zsolt

Vaszil Erzsébet

 

5.b

Osztályfőnök: dr. Baczonyiné Borján Gabriella

                           

Bánszki Éva Zseraldina

Borbás Hanna Liza

Csatos Abigél

Dakó Nelli

Dávida Panni

Dobi Alíz

Ercsey Zsuzsanna Júlia

Foskolos Ramóna

Gálbory Kíra Zsuzsanna

Gáspár Bulcsú

Hankisz Zsanett

Ibrahim Noé Kolawole

Kamarás Máté Gergő

Killeen Hanna

Lovastyik Laura Kira

Lukács Lili Panna

Mocsáry Dániel

Pál Barnabás

Pál Eszter

Rácz Milán

Rajk Bence

Richter Orsolya

Rossen Simon Denis   

Sarkadi Melissza Edit

Sárkány-Vieira Szilvia

Sitkei-Magyar Csenge

Sivák Lili

Számvéber Tamás

Szilvágyi Domonkos

Szűcs Attila Borsa

Tóth Ábel Tibor

 Tóth Gergely Richárd

 

6.a

Osztályfőnök: Megyes Ildikó

Baranyi Roland

Cserép Balázs Attila

Csoma József

Dull Gábor

Fehér István

Fehér Izabella Erzsébet

Hajnal Áron Balázs

Hankó Norbert

Justyák János

Kállai Edina Alexandra

Kiss Tamás

Moravecz Péter Márk

Soltész Vivien Vanda

Szabó Alexandra Anna

Szabó Noémi

Török Veronika

Turghzhanov Ismail

 

6.b

Osztályfőnök: Dittrich Andrea

Balázs Blanka

Csorba Jázmin

Deim András

Györkei Soma Dániel

Juhász-Vedres Botond

Karácsonyi Anna

Karczagi József

Karnai Mihály Efraim

Kovács Áron

Lázók Virág Vivien

Lendvai Zsombor Ádám

Mester Lívia Eszter

Rohonczi Elina

Tímár Laura Éva

Tóth Viktor Ede

 

7.a

Osztályfőnök: Bolvári Ákos 

Antal Pénelopé Laura

Buruncz Dávid Róbert

Darók László

Farkas Anita

Farkas László

Fehér Judit Ráchel

Gál Orsolya Fanni

Horváth Ábel Róbert

Horváth Dzsenifer

Horváth Péter Zsombor

Kaya Dávid Ismail

Lokodi Zsófia

Majercsik Zsófia Alexandra

Major Kristóf Zoltán

Martinovics-Csoma László

Márton Cintia

Páncér  Melania

Szrimácz Dominik

 

7.b

Osztályfőnök: Kótyukné Kocsis Erzsébet

Arató Balázs

Besenyei Csenge

Dakó Emma

Györkei Luca Maja

Jankai Judit Nóra

Juhos Fanni Mária

Keglovits Dorottya

Kiss Artúr András

Kun Lenke

Mohácsi Viktória

Molnár Rebeka

Nagy Hajnalka Eszter

Pocsai Csenge

Ring Dóra

Teremi Regina

Tóth Marcell Viktor

Tüskés Máté

Vane Dzsenifer

Wendler Virág

 

8.a

Osztályfőnök: Bakó Zsófia 

Bilau Nikolett

Cserép Tímea

Deák Mercédesz

Filkor Dávid

Gere Szintia

Hellenpárt Levente

Molnár Márk János

Németh Natália

Papp Júlia Kata

Pálmai Jázmin Anna

Rábai Márton

Radics Dorottya

Retek Miklós

Romanoczki Attila

Sanyó Vivien

Turghzhanov Ibragim

 

8.b

Osztályfőnök: Balasi Tünde

Babai Aletta Borbála

Dargay Márk

Ero Osayi Rebekah

Fekete Sarolta

Foskolos Diána

Földessy-Stiegemeier Cecília Briana

Lokodi Jázmin

Kiss Leizer Anna

Majercsik Lili Tamara

Marinkovics Miléna Eliza

Nagy Júlia Boglárka

Nagy Sarolta

Sólyom Dorka Míra

Sólyom Réka Kíra

Szlaukó Fanni

Szokolai Norbert

Tóth Viven

Varga Virág Napsugár

Zsámboki Maja